Olga Lipska


Instruktorka Zumby
NaturalFit

 Jestem Instruktorką Zumby od 2009 roku, pierwszym instruktorem Zumby w Łodzi oraz jednym z pierwszych w Polsce.

 

 Jestem Instruktorką Zumby od 2009 roku, pierwszy instruktor Zumby w Łodzi oraz jednym z pierwszych w Polsce. Posiadam uprawnienia do prowadzenie Zumby Fitness, Zumby Sentao, Aqua Zumby i Zuby Kids. Uczestniczyłam w konferencji instruktorów we Francji. Byłam pomysłodawcą i producentem teledysku „Łódź is happy because of Zumba” do piosenki Pharrella Williamsa oraz organizatorem autorskiej imprezy zumbowej w klubie Scenografia o nazwie „Zumba Party”.

Jako choreograf pracowałam w Teatrze Muzycznym, Powszechnym, Teatrze V6, Filharmonii Łódzkiej, Autorskiej Szkole Musicalowej w Łodzi, a także w Dubaju dla grupy Saltimbanco Italiano. Byłam instruktorem w Niepublicznej Szkole Baletowej.

W zakresie tańca szkoliłam się w: Broadway Dance Center, Alvin Ailey American Dance Theatre, Complexions Contemporary Ballet w Nowym Jorku, Amsterdam Dance Center oraz The Kiss Moves Company w Holandii, a także Pineapple Dance Studios w Londynie. Tańczyłam zawodowo w teatrze kilkanaście lat.

Byłam wielokrotną Mistrzynią Polski w gimnastyce artystycznej w układach zespołowych w klasie mistrzowskiej, a także członkiem reprezentacji narodowej na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Filologia rosyjska z ukrainistyką, a także szkoliłam się w Instytucie im. Puszkina w Moskwie.